REKLAMA

Winnicki: Izrael wspiera narrację rosyjską

Winnicki: Izrael wspiera narrację rosyjską

W poranku Radia Wnet gościł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego oraz poseł z ramienia Konfederacji. Wypowiedział się na temat kłamliwych wypowiedzi Putina i reakcji polskich władz. Stwierdził również, że Izrael wspiera rosyjską narrację.

Według polityka Konfederacji, Władimir Putin w ostatnich latach nie ma czym się pochwalić swoim obywatelami. Rosyjskiej władzy brakuje sukcesów wewnętrznych jak i na arenie międzynarodowej.

Brak obrazka

Zobacz także: Chiński naukowiec skazany na 3 lata więzienia za modyfikacje ludzkiego DNA

Robert Winnicki wskazał również na aspekt spotkań pomiędzy prezydentem Rosji Władimirem Putinem, a izraelskim premierem Benjaminem Netanjahu – “Współpraca obu panów od lat jest znana. Trzeba również wspomnieć, że Izrael jest właściwie jedynym państwem liczącym się na arenie międzynarodowej, który właściwie wspiera narrację rosyjską”.

“To był błąd, że Polska nie zaprosiła nikogo ze strony rosyjskiej na obchody 80.rocznicy wybuchu II wojny światowej. Należało ją zaprosić i powinna wysłuchać co Polacy mają do powiedzenia, zwłaszcza że byli przedstawiciele innych państw” – powiedział prezes Ruchu Narodowego.

Radio Wnet

REKLAMA

Komentarze