REKLAMA

Ważne! Napisz do posła, aby poparł projekt ustawy #STOP447 [WIDEO]

Ważne! Napisz do posła, aby poparł projekt ustawy #STOP447 [WIDEO]

Nagranie wczorajszej rozmowy z jednym z liderów Rot Niepodległości, Tomaszem Kalinowskim. Wykorzystajmy ostatnie chwile, by napisać do posłów!

Kontynuujemy oczywiście temat STOP447. Nagranie rozmowy z Tomaszem Kalinowskim, jednym z liderów środowiska Marszu Niepodległości i Rot Niepodległości, pochodzi oczywiście jeszcze z wczoraj, ale warto wysłuchać tą rozmowę. Zachęcamy także wykorzystania ostatnich chwil na wysyłanie maili do posłów, aby odczuli oni presję polskich patriotów. Wczoraj Tomasz Kalinowski informował, że zgodnie z planem „głosowania nad projektami obywatelskimi, w tym #STOP447, odbędą się jutro w godz. 13:00 – 15:00”. Będzie to jeden z testów dla polskich parlamentarzystów. Jak się zachowają?

REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE: Winnicki do PiS: „Wybraliście hańbę, a wojnę i tak będziecie mieli”

„Tuż przed Świętami uruchomiliśmy podstronę (na stronie internetowej stop447.info), na której możemy znaleźć adresy kontaktowe do wszystkich posłów, senatorów, europosłów, do których można pisać w sprawie naszej ustawy #STOP447. Zachęcam do tego szczególnie sympatyków, ludzi którzy podpisali pod obywatelską ustawą #STOP447, do tego żeby nie zostawiać tej sprawy. Są tam też numery telefonów, można zadzwonić do posłów. Pamiętajmy, że pracują zdalnie, w domach, mają przy sobie telefony. Zachęcam do tego, żeby napisać maila do swojego posła” – mówił Tomasz Kalinowski. Wszystkie potrzebne informacje do tego działania można znaleźć na stronie stop447.info.

REKLAMA

Komentarze