REKLAMA

VIII Marsz Powstania Warszawskiego – dołóż cegiełkę do organizacji wydarzenia [ZRZUTKA]

VIII Marsz Powstania Warszawskiego – dołóż cegiełkę do organizacji wydarzenia [ZRZUTKA]

1 sierpnia obchodzić będziemy kolejną rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Tego dnia ulicami stolicy przejdzie VIII Marsz Powstania Warszawskiego upamiętniający to wydarzenie. Organizatorzy wydarzenia ogłosili zbiórkę pieniędzy na ten cel.

Pamięć o bohaterach, którzy walczyli o wolną Polskę nie słabnie. Pragniemy jak co roku uczcić naszych bohaterskich powstańców. Wiemy, że każdy przeżywa ten dzień na swój sposób. „My, organizatorzy – Stowarzyszenie Marsz Niepodległości i ruch społeczny Roty Niepodległości – pragniemy jednak zachęcić wszystkich do udziału w ósmej edycji Marszu Powstania Warszawskiego” – apelują organizatorzy.

DOŁÓŻ CEGIEŁKĘ DO ORGANIZACJI MARSZUKLIK

1 sierpnia 2019 r. tuż po godzinie 17:00 z ronda im. Romana Dmowskiego w samym sercu Warszawy wyruszy VIII Marsz Powstania Warszawskiego. Jest to jedno z najliczebniejszych wydarzeń w kalendarzu wydarzeń patriotycznych. Co za tym idzie koszty organizacji, zabezpieczenia, promocji, dodatkowych atrakcji idą w tysiące złotych.

„Zwracamy się do wszystkich Państwa z gorącym apelem o wsparcie finansowe i dołożenie swojej cegiełki do organizacji tegorocznej edycji marszu. Do najpilniejszych wydatków zaliczamy koszty: nagłośnienia, wozu organizacyjnego, druku plakatów i ulotek, zabezpieczenia logistycznego i w zakresie bezpieczeństwa” – dodaje ruch społeczny Roty Niepodległości.

REKLAMA

Komentarze