REKLAMA

Komentarz Mediów Narodowych: UE znów usiłuje zmusić Polskę do przyjęcia imigrantów [WIDEO]

Komentarz Mediów Narodowych: UE znów usiłuje zmusić Polskę do przyjęcia imigrantów [WIDEO]

Przedstawiamy kolejny odcinek Komentarza Mediów Narodowych. Tematem odcinka będzie decyzja UE ws. relokacji uchodźców z Włoch i Grecji.

REKLAMA

Mateusz Pławski uważa, że zachowanie Unii Europejskiej jest skandaliczne. Po raz kolejny widzimy, jak Unia Europejska narzuca nam przyjęcie uchodźców. Środowisko narodowe od dawna mówi: Zero imigrantów. To dzięki nam społeczeństwo widzi jasny sprzeciw przeciwko przyjmowaniu uchodźców. Jesteśmy przekonani, że to dzięki naszym naciskom rząd odrzucił stanowisko UE.

Rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej wypowiada również ważne słowa w kontekście narodowców i PiSu. My jesteśmy nacjonalistami i nie popieramy Prawa i Sprawiedliwości. Mamy jednak nadzieję, że ten rząd nie ugnie się i nie przyjmie imigrantów. Jest to głęboka wiara, że rząd pokaże w tym przypadku, iż nie tylko na hasłach się kończy.

Karolina Prochownik zapytała się również Mateusza Pławskiego o kwestię planów Młodzieży Wszechpolskiej ws. imigrantów. Rzecznik przypomniał niedawne akcje MW w tej sprawie oraz poniedziałkową konferencję ws. ataku na polskie małżeństwo w Rimini. Zapowiada – Będziemy patrzyli na ręce włodarzom miast! Będziemy monitorowali sytuację. Jeżeli zauważymy jakiekolwiek podejrzane działania z ich strony, skierujemy odpowiednie wnioski do Urzędów wojewódzkich oraz NIKu.

Po więcej wypowiedzi zapraszamy do poniższego materiału. Zachęcamy również subskrybować nasz kanał – już wkrótce pojawi się wiele nowości!

https://www.youtube.com/watch?v=d2to6FKa-E8

 

REKLAMA

Komentarze