REKLAMA

„Tylko lizusy mają dobrze”, „chory układ na prawicy”. Mocne słowa Walentynowicza

„Tylko lizusy mają dobrze”, „chory układ na prawicy”. Mocne słowa Walentynowicza

Piotr Walentynowicz planuje zrezygnować z pracy w Polskiej Grupie Zbrojeniowej – informuje „Super Express”. Wnuk Anny Walentynowicz w rozmowie z tabloidem w mocnych słowach wypowiada się na temat szefa Prawa i Sprawiedliwości na Pomorzu. Mówi o „chorym układzie na prawicy”.

W 2016 roku Piotr Walentynowicz rozpoczął pracę w spółce należącej do Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Problematyczne okazało się dla niego to, iż PIT-Radwar S.A ma swoją siedzibę w Warszawie. Walentynowicz stwierdził ostatnio, iż nie jest przypadkiem, że nie mógł pracować na Pomorzu.

Monika Jaruzelska: Swoim zaangażowaniem w sprawę emerytur dla milicjantów chcę bronić tych, którzy żyli w PRL

– Musiałem wyjechać do pracy do Warszawy. Bo na miejscu znalazła się praca dla wszystkich, tylko nie dla mnie – powiedział niedawno Walentynowicz, czym wywołał spore poruszenie. Do słów tych odniósł się w rozmowie z „Super Expressem”.

– Chodzi o chory układ na prawicy, który stworzył Janusz Śniadek. Jego lizusy mają wszystko, ludzie z odrębnym zdaniem lądują jak ja. To nie było żadne żalenie ani skarga – podkreślił wnuk Anny Walentynowicz. Sam Śniadek twierdzi, że „nie zna sytuacji” i „nie wie co ma do niego” Walentynowicz.

Obecnie Walentynowicz przebywa na bezpłatnym urlopie. Jak tłumaczy, szykuje się do nowej pracy, która nie ma nic wspólnego ze Skarbem Państwa.

DORZECZY

REKLAMA

Komentarze