REKLAMA

Tragiczny wynik bójki: 17-latek ugodzony maczetą

Tragiczny wynik bójki: 17-latek ugodzony maczetą

Wczoraj w nocy doszło do bójki w Świętochłowicach. Miała on tragiczny wynik dla 17-letniego chłopaka. Został ugodzony maczetą podczas pobytu na Placu Słowiańskim. Nastolatek trafił do szpitala. Tamtejsza policja bada sprawę oraz nie podzieliła się jak dotąd szczegółami wydarzenia.

W sobotę w nocy tragiczny wynik dla nastolatka miał pobyt na Placu Słowiańskim w Świętochłowicach. Doszło do bójki pomiędzy kibicami zwaśnionych ekip. 17-latek został ugodzony maczetą w głowę.

Czytaj więcej: Policja: znaleziono ciało dziecka, jesteśmy prawie pewni, że to 5-letni Dawid

Został on przetransportowany do szpitala w ciężkim stanie. Policja z Świętochłowic ustala szczegóły wydarzenia. Nie podaje on informacji do obiegu publicznego.

„Policja potwierdza, że miało miejsce takie wydarzenie lecz dla dobra śledztwa nie udzielamy więcej informacji na ten temat” – mówił sierż. sztab. Marcin Michalik, zastępca rzecznika komendy powiatowej w Świętochłowicach.

Tragiczny incydent został szeroko skomentowany na portalach społecznościowych przez okolicznych mieszkańców – „Chłopak dostał maczetą w głowę przy pomniku na placu Słowiańskim„.

Widziałem z okna, jak leżał. Pierwsi byli jacyś jego znajomi przy nim i zlatywali się ludzie, w międzyczasie podjechała policja, a na samym końcu pogotowie” – napisał inny z użytkowników.

O śladach krwawej bójki pisała z kolei inna internautka – „Rano w drodze do pracy widziałam jak na placu Słowiańskim jest pełno krwi„.

dziennikzachodni.pl

REKLAMA

Komentarze