REKLAMA

Tragiczna w skutkach eksplozja niewybuchu

Tragiczna w skutkach eksplozja niewybuchu

W Czarnowie koło Ostrołęki w województwie mazowieckim miała miejsce tragiczna w skutkach eksplozja znalezionego niebezpiecznego niewybuchu. Do wydarzenia doszło około godziny 13. Dwóch mężczyzn nieroztropnie przywiozło do domu odnaleziony ładunek.

Tragiczna eksplozja miała miejsce w niedzielę koło 13 w Czarnowie koło Ostrołęki. Dwóch mężczyzn w wieku 29 lat oraz 35 lat odnaleźli stary niebezpieczny niewybuch. Po czym nieroztropnie przewieźli go na teren swojej posesji i umieścili go w budynku gospodarczym.

Brak obrazka

Zobacz także: Turcja – Państwo „przyjazne” LGBT [WIDEO]

Policja zabezpieczyła teren eksplozji w wyniku której dwóch mężczyzn poniosło śmierć na miejscu – poinformował Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Służby zabezpieczyły teren w promieniu 500 metrów od miejsca zdarzenia – „Posesja znajduje się na terenie wiejskim, wśród pól i łąk, dlatego nie było konieczności ewakuacji mieszkańców tej miejscowości” – powiedział.

Funkcjonariusze policji sprawdzają zabezpieczony teren pod kątem niebezpiecznych przedmiotów – „Dalsze czynności będą prowadzone pod nadzorem prokuratury” – zakomunikował rzecznik ostrołęckiej policji.

WP/polsatnews.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze