REKLAMA

Terlecki ostro o Hot 16 syna Jarosława Gowina: „To jakiś świr”

Terlecki ostro o Hot 16 syna Jarosława Gowina: „To jakiś świr”

Do głośnej w ostatnich czasach akcji hot16challenge2 przystąpił syn lidera Porozumienia Ziemowit Gowin. Nagranie wzbudziło wiele emocji.

Rap syna Gowina wzbudził wiele emocji. Co ciekawe syn jednego z prominentnych polityków Zjednoczonej Prawicy bardzo mocno zaatakował dotychczasowe rządy PIS.

REKLAMA

Ziemowit Gowin przeciw obozowi swojego ojca

To już nie pierwsza sytuacja kiedy członkowie jednej rodziny mają zupełnie odmienne zapatrywania w kontekście poglądów politycznych. Wystarczy przywołać przy tej okazji Andrzeja Sośnierza polityka formacji Jarosława Gowina oraz jego syna Dobromira, który jest posłem Konfederacji. Z pewnością takie podziały nadają kolorytu polskiej scenie politycznej.

Do tej pory do akcji włączyło się wiele znanych postaci m.in. Janusz Korwin Mikke, Andrzej Duda czy profesor Bralczyk. W inicjatywie wziął udział również Ziemowit Gowin, który bardzo mocno skrytykował” obóz dobrej zmiany”.

Do nagrania Odniósł się szef klubu PiS Ryszard Terlecki” To jakiś świr”- zaznaczył. Warto wspomnieć, iż początkowo nie zdawał sobie sprawy kto jest autorem utworu.

W nagraniu roi się od ostrych sformułowań. Oto niektóre z nich.

„Państwo z dykty? Chyba z totalnego g..na, Obywatele, rząd-sprawa nierówna”.

” Rządzi nami Zjednoczona Prawica, mnie już od tego strzela k..ca„.

” TVPIS? Jak w Korei Propaganda/ Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda”.

Lider Porozumienia opowiada o swoim synu

Jarosław Gowin postanowił opowiedzieć o Ziemowicie. Niektóre stwierdzenia mogą mocno zaskoczyć. Okazuje się, iż synowi Gowina bliżej do Konfederacji niż do Zjednoczonej Prawicy:- Syn ma identyczne zainteresowania co ja, studiuje filozofie, pasjonuje się polityką, ma prawicowe poglądy i w sprawach gospodarczych w pełni się zgadzamy. Natomiast w sprawach kulturowych czy moralnych jestem dla niego zgniłym liberałem. Mój syn związał się z ruchem narodowym ale nie przez duże” R” i ” N”, jest członkiem szerokiego środowiska młodych narodowców. To żarliwi patrioci, w wielu sprawach trafnie definiują problemy i reagują na schorzenia współczesnej cywilizacji, odrzucając chociażby relatywizm moralny”- komentuje lider Porozumienia.

Z pewnością to dosyć zabawna sytuacja. Po ostatnich ruchach Gowina, można wywieść, iż jego pozycja w Zjednoczonej Prawicy wzrosła. Udało mu się doprowadzić to tego, że wybory nie odbyły się w planowanym terminie. Ostatnio też wspólnie ze Zbigniewem Ziobro i Jarosławem Kaczyńskim wystąpił na konferencji poruszającej kwestię optymalnego terminu wyborów prezydenckich.

Dziennik. pl

REKLAMA

Komentarze