REKLAMA

Szef MSWiA o Nergalu: niech przyklei gwiazdę Dawida, albo wizerunek Mahometa jak taki „kozak”

Szef MSWiA o Nergalu: niech przyklei gwiazdę Dawida, albo wizerunek Mahometa jak taki „kozak”

Zachowanie Nergala (niech przyklei gwiazdę Dawida albo wizerunek Mahometa jak taki „kozak”) jest takie, jakie całe te nasze żałosne lewackie „elyty” – napisał na Twitterze szef MSWiA Joachim Brudziński, odnosząc się do skandalicznego zachowania satanisty.

Adam „Nergal” Darski – lider zespołu „Behemoth” w niezwykle wulgarny sposób sprofanował Syna Bożego. Na nagraniu, które zamieścił w serwisie społecznościowym, „artysta” śpiewa dziecięcą piosenkę „Marcowy kwiatek” i wymachuje na lewo i prawo wulgarnym, pornograficznym rekwizytem, do którego przymocował do niego pasyjkę Jezusa Chrystusa.

Brak obrazka

To bluźnierstwo satanisty oburzyło wielu internautów, w tym parlamentarzystów. Jako jeden z pierwszych zareagował poseł Dominik Tarczyński. „Pomogłem Decpitated wyjść z więzienia bo byli niewinni. Pomogę Nergalowi pójść do więzienia, bo jest żałosnym zerem, które łamie prawo. Nie chodzi o poglądy polityczne, wyznanie czy różne wrażliwości. Chodzi o przekroczoną granicę. Jutro składam zawiadomienie do prokuratury” – napisał na twitterze poseł PiS.

W podobnym tonie wypowiedział się Joachim Brudziński – minister spraw wewnętrznych i administracji. „Zachowanie Nergala (niech przyklei gwiazdę Dawida albo wizerunek Mahometa jak taki „kozak”) jest takie, jakie całe te nasze żałosne lewackie „elyty”. Pluć na chrześcijańskie symbole mogą bezkarnie, bo sądy i ks. Boniecki z bp. Pieronkiem zawsze wezmą ich w obronę. Do czasu!” – napisał na Twitterze szef MSWiA.

REKLAMA

pch24.pl

Zobacz też

REKLAMA

Komentarze