REKLAMA

Sumliński: „To co robi PiS to poddańcza polityka wobec Żydów”

Sumliński: „To co robi PiS to poddańcza polityka wobec Żydów”

Istnieje przekonanie wśród osób, które odwiedzają Auschwitz, że Polacy byli najgorszymi nazistami. Nawet jeżeli jakiemuś Żydowi udało się z obozu uciec dookoła byli okrutni Polacy, którzy wyłapywali tych Żydów, a następnie ich mordowali. To wtapia się w kolejne wypowiedzi autorytetów żydowskich, które twierdzą że Polacy wymordowali więcej Żydów niż Niemcy, ocenia Sumliński.

REKLAMA

Kłamstwa te są powielane od bardzo dawna. To co dzieje się w Auschwitz pokrywa się z polityką na linii polsko-izraelskiej, czyli polityka poddańcza. Pojawiają się głosy polityków Żydowskich, że obóz Auschwitz-Birkenau powinien stać się miejscem eksterytorialnym. Oznacza to że powinien on być objęty jakąś inną jurysdykcją, może międzynarodową, a może izraelską, lub jeszcze jakąś inną. Takie głosy są nie do przyjęcia, przekonuje W. Sumliński.

Jeżeli Polakom zabrania się odwiedzać uczcić pamięć pomordowanych rodaków którzy byli jednymi z pierwszy ofiar tego niemieckiego obozu. Jest to niebywały skandal. Można powiedzieć, że w jakiś nieformalny sposób to już jest eksterytorialny teren żydowski. Oczywiście formalnie nikt tego tak nie nazywa. W tym momencie to co robi Pan Cywiński to do tego się to sprowadza. Bo Żydom można czcić pamięć ofiar, a Polakom już nie. Polacy mogą to robić w sposób wybiórczy kiedy Panu Cywińskiemu się to podoba. Wyjaśnia nasz rozmówca.

Nierówne traktowanie

Sumliński pokazuje również pewne nierówności, a mianowicie Izraelici mogą np wnosić swoje flagi na teren obozu a Polacy już nie. Można by tak wymieniać jeszcze długo, tu trzeba podkreślić, że na to nie ma zgody. Natomiast tchórzliwa polityka władz dalej na to pozwala. Dzieje się to też za zgodą największych mediów . Mamy do czynienia z niesamowitą uległością w stosunku do Żydów.

Należy zastanowić się na kogo oddać swój głos w nadchodzących wyborach. Nie może być tak jak do tej pory, że prowadzimy, aż tak uległą politykę wobec Izraela i pozwalamy sobie wejść na głowę. Kłamstwa o Oświęcimiu pod zarządem Pana Cywińskiego muszą się skończyć raz na zawsze, żebyśmy mogli czcić ofiary niemieckiego holocaustu. Nie możemy powtórzyć sytuacji, że polscy patrioci nie mogą wejść na teren Auschwitz. Zwróćmy uwagę na zachowanie Prezydenta, który też nie wstawił się za polskimi patriotami i nie zareagował na brak możliwości odwiedzenia przez nich obozu.

YOUTUBE.COM

REKLAMA

Komentarze