REKLAMA

Śpiewak wygrał w sądzie z miliarderem – pozew oddalony

Śpiewak wygrał w sądzie z miliarderem – pozew oddalony

Śpiewak triumfuje – sąd oddalił pozew przeciwko politykowi, złożony przez miliardera Zbigniewa Jakubasa.

„Miliarder Zbigniew Jakubas przegrał dzisiaj ze mną w sądzie. Złożył prywatny akt oskarżenia za mój komentarz do jego wcześniejszego pozwu (prawomocnie przegrał). Poszło o słowa „otrzyj oczy z łez stuzłotówka i idź do kąta liczyć miliardy zarobione na prywatyzacji” – informuje na Twitterze Śpiewak.

REKLAMA

https://twitter.com/JanSpiewak/status/1105397590219284480

Miliarder poczuł się urażony wpisem Śpiewaka i skierował sprawę do sądu. Jednak ten nie uznał pozwu Jakubasa i postanowił oddalić pozew.

Czytaj także: Śpiewak: „Z dnia na dzień przestali mnie zapraszać. Kaczyński się bał”

Przypominamy, że w tym roku młody polityk przegrał już w sądzie z córką Ćwiąkalskiego. Mecenas Bogumiła Górnikowska-Ćwiąkalska, córka Zbigniewa Ćwiąkalskiego, wytoczyła proces przeciwko Śpiewakowi na początku ubiegłego roku. Za niedopuszczalne uznała to, że Śpiewak tak formułował przekazywane informacje, że wynikało z nich, iż przejęła część budynku przy ulicy Joteyki 13 dla siebie.

Sąd rejonowy zarządził – 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia i 5 tysięcy grzywny. Tyle będzie teraz musiał zapłacić aktywista. Od razu po wydaniu wyroku polityk stwierdził, że nie odpuści i złoży wniosek do sądu apelacyjnego. Dodał też, że na pewno nie zapłaci.

REKLAMA

Komentarze