REKLAMA

Skandaliczna postawa Kancelarii Sejmu. Posiedzenie Zespołu Debaty Publicznej poza parlamentem

Skandaliczna postawa Kancelarii Sejmu. Posiedzenie Zespołu Debaty Publicznej poza parlamentem

REKLAMA

Prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki na Twitterze poinformował, że najbliższe posiedzenie Zespołu Debaty Publicznej odbędzie się poza budynkiem parlamentu.

Mimo interwencji posła Winnickiego Kancelaria Sejmu do tej pory nie podała uzasadnienia dlaczego posiedzenie Zespołu Debaty Publicznej nie odbędzie się w parlamencie. Decyzja wydaje się być co najmniej dziwna, ponieważ w sierpniu Sejm świeci pustkami z uwagi na wakacje parlamentarzystów i części pracowników Sejmu.

REKLAMA

Robert Winnicki chciał w Sejmie zorganizować posiedzenie Zespołu Debaty Publicznej ws. rozwiązania Marszu Powstania Warszawskiego. Prezes Ruchu Narodowego zaprosił m.in. Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara, przedstawicieli warszawskiego ratusza i przedstawicieli Amnesty International.

Mimo skandalicznej postawy Kancelarii Sejmu, poseł Winnicki za pośrednictwem Twittera zapowiedział, iż posiedzenie odbędzie się w innym miejscu. Posiedzenie odbędzie się w Warszawie przy ul. Podwale 11/131. Ewentualne zmiany lokalizacji posiedzenia można znaleźć tutaj.

REKLAMA

Komentarze