REKLAMA

Rzeczniczka PiS o partii o. Rydzyka. „Ułatwia powrót lewicy”

Rzeczniczka PiS o partii o. Rydzyka. „Ułatwia powrót lewicy”

Rzeczniczka PiS na Twitterze odniosła się do wczorajszych pogłosek o tym, że środowisko związane z ojcem Tadeuszem Rydzykiem planuje założenie własnej partii. Słowa Beaty Mazurek raczej nie są zbyt entuzjastyczne dla nowej inicjatywy.

O sprawie jako pierwszy informował wczoraj portal wp.pl. Pełnomocnikiem do spraw rejestracji jest europoseł Mirosław Piotrowski. “Składałem wniosek o rejestrację partii w ubiegłym tygodniu, we wtorek. Mam nadzieję, że sąd zarejestruje ją w ciągu kilku tygodni.” – potwierdza Mirosław Piotrowski.

Brak obrazka

Wiadomo już nawet jaką nazwę będzie nosiło nowe ugrupowanie: “Ruch Prawdziwa Europa”. Ojciec Tadeusz Rydzyk zakłada partię na wybory do Parlamentu Europejskiego.

Na Twitterze do tych rewelacji odniosła się rzeczniczka PiS, Beata Mazurek. Raczej nie bagatelizuje tych doniesień.”Każdy ma prawo zakładać partię,ale to kwestia odpowiedzialności za państwo.Jedność na prawicy jest warunkiem sukcesu.” – zaczęła swój wpis.

Brak obrazka

„Niektórzy mogą mieć indywidualne cele.PiS przyjmuje odpowiedzialność za państwo.Każdy,kto burzy układ dzisiejszy ułatwia powrót do władzy lewicy.” – dodała zaznaczając wyraźnie, że jej słowa należy odczytywać w kontekście informacji o powołani unowej partii o. Rydzyka.

dorzeczy.pl / medianarodowe.com / twitter

REKLAMA

Komentarze