REKLAMA

Ruch Narodowy walczy z przeciwnikami – problemy z wizytą w USA

Ruch Narodowy walczy z przeciwnikami – problemy z wizytą w USA

Robert Winnicki informuje w swojej relacji na Facebookum poinformował, że Ruch Narodowy napotyka problemy. Delegacja w składzie Anna Bryłka, Robert Grajny oraz wcześniej wspomniany prezes ma wymówione salki katechetyczne. Księża zmuszeni są do tego pod naciskiem, amerykańskiej kurii, która otrzymuje telefony od przeciwników narodowców.

REKLAMA

Polscy księża z amerykańskich parafii, gdzie miały zostać użyczone salki katechetyczne, zmuszeni są do odmawiania spotkań narodowcom, mimo swoich chęci i sympatii.

Czytaj więcej: Gwiazdowski zamyka projekt Polska Fair Play: Nie będę kandydował jesienią

„Amerykańskie diecezje wymawiają salki pod wpływem ataków medialnych lewicy oraz telefonów ze strony anarchistów, ze środowisk chyba żydowskich. Diecezje się boją” – mówił Robert Winnicki.

Ruch Narodowy pomimo przeszkód w dalszym ciągu zamierza spotkać się z Polonią amerykańską m.in. w Chicago, czy w Nowym Jorku. Delegacja nie zdradza szczegółów, aby nie ułatwiać zadania przeciwnikom z lewej strony barykady.

Dzień dobry z USA! #RuchNarodowy #Konfederacja

Opublikowany przez Robert Winnicki Środa, 5 czerwca 2019

O godzinie 16:00 odbędzie się rozmowa telefoniczna z Prezesem Ruchu Narodowego na kanale Mediów Narodowych. Zapraszamy serdecznie!

REKLAMA

Komentarze