REKLAMA

Ruch Narodowy walczy z przeciwnikami – problemy z wizytą w USA

Ruch Narodowy walczy z przeciwnikami – problemy z wizytą w USA

Robert Winnicki informuje w swojej relacji na Facebookum poinformował, że Ruch Narodowy napotyka problemy. Delegacja w składzie Anna Bryłka, Robert Grajny oraz wcześniej wspomniany prezes ma wymówione salki katechetyczne. Księża zmuszeni są do tego pod naciskiem, amerykańskiej kurii, która otrzymuje telefony od przeciwników narodowców.

Polscy księża z amerykańskich parafii, gdzie miały zostać użyczone salki katechetyczne, zmuszeni są do odmawiania spotkań narodowcom, mimo swoich chęci i sympatii.

REKLAMA

Czytaj więcej: Gwiazdowski zamyka projekt Polska Fair Play: Nie będę kandydował jesienią

„Amerykańskie diecezje wymawiają salki pod wpływem ataków medialnych lewicy oraz telefonów ze strony anarchistów, ze środowisk chyba żydowskich. Diecezje się boją” – mówił Robert Winnicki.

Ruch Narodowy pomimo przeszkód w dalszym ciągu zamierza spotkać się z Polonią amerykańską m.in. w Chicago, czy w Nowym Jorku. Delegacja nie zdradza szczegółów, aby nie ułatwiać zadania przeciwnikom z lewej strony barykady.

Dzień dobry z USA! #RuchNarodowy #Konfederacja

Opublikowany przez Robert Winnicki Środa, 5 czerwca 2019

O godzinie 16:00 odbędzie się rozmowa telefoniczna z Prezesem Ruchu Narodowego na kanale Mediów Narodowych. Zapraszamy serdecznie!

REKLAMA

Komentarze