REKLAMA

Roty Niepodległości organizują wyjazdy na „Marsz Polaków i Polonii” [DOŁĄCZ]

Roty Niepodległości organizują wyjazdy na „Marsz Polaków i Polonii” [DOŁĄCZ]

-Chcemy pokazać prawdę o tym straszliwym miejscu i straszliwych wydarzeniach. Tam ginęli Polacy i ich pamięć musi trwać. Nie idziemy przeciwko nikomu, nie chcemy walczyć z nikim, chcemy to zrobić dla Polski. Bo Polska tego od nas wymaga – zapraszał organizator Marszu Polaków i Polonii red. Witold Gadowski.

Marsz odbędzie się 14 sierpnia w rocznicę zamordowania przez Niemców w obozie zagłady w Oświęcimiu św. Maksymiliana Marię Kolbego.

REKLAMA

Stowarzyszenie Roty Niepodległości organizują w całej Polsce wyjazdy autokarowe na to wydarzenie.

ZAPISY NA WYJAZD DO OŚWIĘCIMIA
Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego wyjazdu na „Marsz Polaków i Polonii”, który odbędzie się 14 sierpnia w rocznicę zamordowania przez Niemców św. Maksymiliana Kolbe. Marsz organizowany jest na terenie byłego obozu zagłady przez znanego i cenionego red. Witolda Gadowskiego. Pokażmy całemu światu, że w Oświęcimiu mordowano Polaków – tam ginęli nasi rodacy. Walczmy o Prawdę. Wszystkich zainteresowanych do wspólnego przejazdu zapraszamy do kontaktu.
500-072-622
kontakt@rotyniepodleglosci.pl

ZAPROSZENIE NA WIELKI MARSZ POLONII I POLAKÓW

Świetna inicjatywa Witold Gadowski już za kilkanaście dni. Specjalnie na organizowany Marsz Polaków i Polonii przygotowaliśmy to zaproszenie, w którym po raz pierwszy możecie posłuchać pięknego utworu wykonanego przez Natalię Niemen i Grzegorza Wilka do słów Witolda Gadowskiego.

Opublikowany przez wSensie.pl Poniedziałek, 29 lipca 2019

REKLAMA

Komentarze