REKLAMA

Próba samobójczego podpalenia się przed Kancelarią Premiera

Próba samobójczego podpalenia się przed Kancelarią Premiera

Na Alejach Ujazdowskich przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów miała miejsce próba samobójczego podpalenia się sfrustrowanego mężczyzny. Po przybyciu policji osoba była przytomna i przekazana w ręce pogotowia medycznego.

REKLAMA

Próba podpalenia się udała się tylko stopniowo. Ogień został ugaszony przed przybyciem straży pożarnej – „Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że osoba dokonała samopodpalenia” – wyjaśniał kpt. Kapczyński ze PSP.

Czytaj więcej: Państwo Polin w praktyce! Burmistrz Pruchnika tłumaczy się z Judaszek… w Izraelu. „Tego jeszcze nie grali”

Kapitan Wojciech Kapczyński poinformował także, że straż otrzymała zgłoszenie o 13:40 i od razu na miejsce wysłano trzy zastępy państwowej straży pożarnej.

Jak informował Piotr Darbik z Radia Zet znaleziono kartkę obok miejsca zdarzenia. Poszkodowany został przetransportowany do pobliskiego szpitala. Funkcjonariusze policji są w trakcie wyjaśniania przyczyn samopodpalenia.

11 maja w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK

radiozet

REKLAMA

Komentarze