REKLAMA

Premier Morawiecki interweniuje w sprawie zniszczenia kampanijnego busa Krzysztofa Bosaka

Premier Morawiecki interweniuje w sprawie zniszczenia kampanijnego busa Krzysztofa Bosaka

Do ciszy wyborczej pozostały niecały dwa dni. Kampania wyborczy zmierza ku końcowi. Eskalacja często zbędnych emocji jest aż nadmierna. Dowodem jest zachowanie i akty wandalizmu wobec własności kampanijnej sztabu Krzysztofa Bosaka.

REKLAMA

Podczas spotkania w Toruniu doszło do niecodziennej sytuacji. Kilka dni temu media obiegła informacja, iż jakiś mężczyzna rzucił plastikową butelką w Szymona Hołownię. Z podobnymi przejawami wandalizmu i chuligaństwa spotkał się kandydat Zjednoczonej Prawicy Krzysztof Bosak.

Zniszczono bus Krzysztofa Bosaka, Premier Morawiecki zainterweniował

Na swoim twitterowym profilu Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że powziął odpowiednie odpowiednie kroki w sprawie sytuacji, jaka wydarzyła się podczas spotkania Krzysztofa Bosaka z wyborcami w Toruniu.

Mateusz Morawiecki zareagował na akt wandalizmu w stosunku do kampanijnego obiektu jednego z kandydatów na prezydenta Krzysztofa Bosaka. Zapewnił, iż sprawę przekazał szefowi Centralnego Biura Antykorupcyjnego Mariuszowi Kamińskiemu.

Niedawno jeden z działaczy młodzieży wszechpolskiej stwierdził, że w trakcie wizyty Krzysztofa Bosaka w Toruniu doszło do nieprzyjemnego incydentu. Bus kandydata został pomalowany sprayem, uszkodzone zostały także opony pojazdu. Do całej sytuacji, w uszczypliwy sposób odniósł się sam zainteresowany” Demokracja według myślenia lewicowego”- skwitował krótko.

Na reakcję premiera Morawieckiego nie trzeba było długo czekać.

„Samochód Krzysztofa Bosaka został zniszczony. Poprosiłem ministra Kamińskiego o zajęcie się sprawą. Nie ma zgody na agresję w imię walki politycznej i kampanii prezydenckiej. Każdy ma prawo do własnych poglądów- ich wolność jest i będzie w Polsce pod szczególną ochroną.

Kampania kandydat ideowej prawicy jest coraz bardziej dynamiczna!

Kampania Krzysztofa Bosaka ma coraz większy impet. W nieomal wszystkich badaniach opinii publicznej wyprzedza on Władysława Kosiniaka Kamysza oraz Roberta Biedronia. Na spotkaniach z działaczem Konfederacji pojawiają się setki osób. Zwłaszcza wiec w Toruniu cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Konserwatyści zawiedzeni prezydenturą Andrzeja Dudy powoli zwracają się w stronę Krzysztofa Bosaka. Kandydat wykonuje ciężką i merytoryczną pracę codziennie wygłaszając wraz z wyborczym sztabem oświadczenia dotyczące tego czego jego zdaniem rząd nie dopatrzył.

Do Rzeczy

REKLAMA

Komentarze