„Powinniśmy bronić polskiej rodziny” – Niezwykły plakat Kampanii Kocham Polskę

REKLAMA

Kocham Polskę to kampania społeczna, której inicjatorem i organizatorem jest Młodzież Wszechpolska. Tegoroczny plakat w niezwykły sposób broni polską rodzinę: „to ona stanowi o sile naszego narodu”.

Żyjemy w czasach głębokiego kryzysu rodziny. Jesteśmy świadkami propagowania idei antyrodzinnych, gdzie promuje się związki homoseksualne, aborcję, eutanazję, stara się zrównać „wolne związki” z małżeństwem. Obecnie średnio co drugie małżeństwo rozpada się, a współczynnik dzietności jest skrajnie niski, co w przyszłości może mieć katastrofalne skutki – można przeczytać na Facebooku Kampanii Społecznej Kocham Polskę.

https://twitter.com/MWszechpolska/status/1093962839134490624
REKLAMA

Rodzina jest największą siłą narodu, gwarantem jej przetrwania. To rodzina jako naturalna, podstawowa komórka społeczna kształtuje najmłodszych członków naszego narodu, którzy w przyszłości będą decydować o Polsce. Dziecko wychowane w zdrowej rodzinie potrafi nawiązać dobre relacje społeczne, ma poczucie obowiązku, a w tym również obowiązku wobec własnego narodu – deklarują organizatorzy kampanii Kocham Polskę.

Lista miast oraz miejsca, w których można odebrać kalendarz znajduje się tutaj –> Kocham Polskę! Przyjdź i odbierz plakat w całej Polsce

Tegoroczne plakaty będzie można odebrać 14 lutego w całej Polsce – działacze Młodzieży Wszechpolskiej pojawią się na ulicach miast i rozdadzą mieszkańcom darmowe kalendarze.

Jeśli chciałbyś otrzymać egzemplarz plakatu tegorocznej Kampanii Kocham Polskę, a nie możesz go odebrać w podanym terminie, napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy możliwość odbioru – deklarują wszechpolacy.

REKLAMA

Komentarze