REKLAMA

Postępowanie dyscyplinarne wobec profesora Nalaskowskiego – Trwa terror aktywistów LGBT [WIDEO]

Postępowanie dyscyplinarne wobec profesora Nalaskowskiego – Trwa terror aktywistów LGBT [WIDEO]

Mecenas Stefan Saczkowski oraz prof. Aleksander Nalaskowski opowiedzieli na łamach Mediów Narodowych o problemie z aktywistami LGBT. W zeszłym roku z powodów ideologicznych zawieszono w prawach nauczycielskich profesora Nalaskowskiego z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

REKLAMA

Rok temu na skutek działalności lewackich aktywistów z „Pracowni Różnorodności” oraz „Otwartej Rzeczypospolitej” rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zawiesił w prawach wykładowcy akademickiego prof. Aleksandra Nalaskowskiego. Po masowej akcji społecznej został odwieszony.

Jednakże mecenas Stefan Saczkowski ujawnił, że trwa postępowanie dyscyplinarne wobec jego klienta profesora Nalaskowskiego zostało rozpoczęte na wskutek zażalenia jednej z organizacji – „Warto podkreślić, że komisja dyscyplinarna podniosła nieprawidłowości takie jak nie dopuszczenie nas jako strony w akcie postępowania” – poinformował.

Zobacz także: [OPINIA] Maliński: Pandemia koronawirusa jest jak moneta z awersem i rewersem

„Nasze uniwersytety są szczególnie otwarte na wszelkiego typu wpływy zewnętrzne. Przypominam, iż za sprawą organizacji Dziewuchy Dziewuchom odwołano wykład Rebecci Kiessling” – przypominał prof. Nalaskowski – „Uniwersytety dbają o własny wizerunek ulegając takim postulatom” – powiedział.

Redaktor Agnieszka Jarczyk zapytała się profesora o początek takiej aktywności lewackich organizacji – „Na własnym przykładzie mogę podać, iż zaczęło się to pięć lat temu” – nie był wstanie ustalić dokładnie kiedy rozpoczęły się takie ataki. Zaś mecenas Saczkowski, który prowadzi również sprawę postępowania dyscyplinarnego działacza narodowego Konrada Smuniewskiego, że wzrasta ilość takich działań aktywistów LGBT i aborcjonistów.

Więcej w materiale poniżej:

Media Narodowe

REKLAMA

Komentarze