REKLAMA

Półnagie, fanatyczne feministki demolują miasto. Rzucają koktajlami Mołotowa w kościół i ratusz [WIDEO]

Półnagie, fanatyczne feministki demolują miasto. Rzucają koktajlami Mołotowa w kościół i ratusz [WIDEO]

Kolejny rok z rzędu, organizowane przez feministki w niedzielę „Narodowe Spotkanie Kobiet” w Argentynie zakończyło się gwałtownymi zamieszkami. Jak informuje portal cruxnow.com, półnagie kobiety (obnażone od pasa w górę) rzucały koktajle Mołotowa w gmachy jednego z kościołów katolickich i ratusza w mieście Trelew, położonym około 700 mil na południe od Buenos Aires.

REKLAMA

„Abortuj swoją heteroseksualność”, „Kościół i państwo, oddzielna sprawa”, „Śmierć dla macho nie jest metaforą” i „Zmień się w lesbijkę” znalazły się wśród sloganów około 50 tys. kobiet, które zebrały się w centrum Trelew, pozostawiając po sobie rozliczne graffiti, którymi zniszczyły witryny sklepowe, domy prywatne i kościoły.

Czytaj także: Pikieta feministek przed Radiem Maryja z kartonową waginą w koronie

Dziesięć osób zostało aresztowanych, ale w poniedziałek po południu demonstrantki zostały zwolnione. Policja zapewnia jednak, że badane są filmy przedstawiające kobiety rzucające butelki z benzyną, kamienie i inne przedmioty. Według doniesień w mediach społecznościowych od ludzi na miejscu, gdy wspomniany kościół był atakowany, ludzie modlili się przed Najświętszym Sakramentem.

dzienniknarodowy.pl

Zobacz także:

REKLAMA

Komentarze