REKLAMA

Polaka w Holandii ugodzono kilkukrotnie nożem w brzuch

Polaka w Holandii ugodzono kilkukrotnie nożem w brzuch

Na przedmieściach Eindhoven znaleziono 31-letniego Polaka z ranami na ciele. Mężczyzna został ugodzony w brzuch parokrotnie podczas sprzeczki pod hotelem dla pracowników sezonowych. Został przewieziony do szpitala i zoperowany.

Polaka znaleziono w piątek pod hotelem na przedmieściach Eindhoven około 3:30 nad ranem. Początkowo policjanci nie wiedzieli o poważnym stanie mężczyzny. Nie potrafiąc się wylegitymować, został przewieziony na komisariat. Tam okazało się, że został ugodzony kilkukrotnie w brzuch.

REKLAMA

Zobacz także: ABW powstrzymało terrorystę planującego zamach w Polsce!

Z posterunku policji, natychmiast przewieziono 31-letniego Polaka do szpitala. Po przybyciu został zoperowany. Dotychczas nie przesłuchano mężczyzny, dlatego okoliczności napadu na niego są nie znane. Ustalono, że ma na imię Paweł oraz jego zameldowanie wraz z grupą Polaków w hotelu dla pracowników sezonowych.

Według ustaleń holenderskich śledczych, czwartkową nocą w hotelu miało dojść do awantury. Musiała interweniować policja. Prawdopodobnie funkcjonariusze znaleźli go właśnie wtedy, lecz nic im nie powiedział.

Policja poszukuje świadków, którzy mogli widzieć, w jakich okolicznościach mężczyzna odniósł obrażenia. Holenderscy funkcjonariusze podają jego rysopis: rude włosy i broda, w dniu ataku miał na sobie czarny sweter, koszulkę z napisem „Superman” i białe sportowe buty.

wp/polsat news

REKLAMA

Komentarze