REKLAMA

Płonący człowiek w Rzeszowie zmarł w niedzielę

Płonący człowiek w Rzeszowie zmarł w niedzielę

W Rzeszowie doszło do dramatycznej sceny. Płonący człowiek w okolicach ulicy Zamkowej został zauważony przez funkcjonariuszy policji. Ci podjęli się próby ugaszenia ognia za pomocą gaśnicy. Został przetransportowany wczoraj wieczorem do szpitala. Dziś nad ranem w wyniku otrzymanych obrażeń mężczyzna zmarł. Trwa ustalenie tożsamości nieszczęśnika.

W sobotę koło 21 w nocy przy ulicy Zamkowej w Rzeszowie doszło do tragicznego wypadku. Płonący mężczyzna został zauważony przez funkcjonariuszy policji, którzy początkowo z oddala zobaczyli płonący ogień. Po podjechaniu bliżej ujrzeli człowieka w ogniu.

Brak obrazka

Rzecznik KEP: Ambona jest miejscem głoszenia ewangelii

Policjanci natychmiastowo ugasili płomienie za pomocą gaśnicy samochodowej oraz wezwali na miejsce karetkę pogotowia i straż pożarną. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Niestety w wyniku odniesionych, poważnych obrażeń ciała niezidentyfikowany mężczyzna zmarł nad ranem w niedzielę w specjalistycznym ośrodku do spraw oparzeń, gdzie został wcześniej przetransportowany.

Brak obrazka

Służby ustalają przyczyny podpalenia się człowieka oraz jego okoliczności. Dotychczas nie ustalono jeszcze tożsamości zmarłego mężczyzny z Rzeszowa.

WP

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze