REKLAMA

Para homoseksualistów adoptowała 18-miesięczną dziewczynkę. Dwa tygodnie później została śmiertelnie pobita

Para homoseksualistów adoptowała 18-miesięczną dziewczynkę. Dwa tygodnie później została śmiertelnie pobita

Do makabrycznego wydarzenia doszło w Wielkiej Brytanii.
18-miesięczną dziewczynka adoptowała para homoseksualistów. Dwa tygodnie później dziewczynka zmarła. Została śmiertelnie pobita przez swojego przybranego ojca.

W Cardiff, bo to tam doszło do tragedii, wiedziano o sprawie od zeszłego roku, jednak dopiero teraz opisano całe zajście. Okazuje się, że przed śmiercią dziewczynki, pracownicy socjalni odwiedzili tę „rodzinę” 12 razy, co najmniej 5 razy na miejscu obecny był lekarz. Niestety, niczego się nie dopatrzyli lub nie chcieli dopatrzeć.

Doszło do tragedii.

Dziewczynka zmarła w szpitalu 29 maja 2016 r., cztery dni po tym, jak trafiła do niego, będąc kompletnie zmasakrowana. Miała uszkodzoną czaszkę, połamane kilka żeber, złamaną nogę.

Dziewczynkę wcześniej chciała adoptować babcia dziewczynki. Niestety sąd rodzinny zadecydował, że nie podoła jej wychowaniu i oddał ją w ręce morderców.

Zabójca dziecka, 31-letni Matthew Scully-Hicks, został skazany na 18 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo, policja wszczęła również dochodzenie dotyczące okoliczności adopcji i potencjalnych zaniedbań, jakich mogli dopuścić się urzędnicy i pracownicy socjalni.

Pary homoseksualne nie powinny mieć, żadnego prawa do adopcji dzieci. Co więcej, tego typu sytuacje na zachodzie pokazują, jak tragiczne są one w skutkach

wpolityce.pl

REKLAMA

Komentarze