REKLAMA

Niezwykła akcja komandosów! Uratowali chrześcijan sekundy przed egzekucją!

Niezwykła akcja komandosów! Uratowali chrześcijan sekundy przed egzekucją!

Było o krok od tragedii. Terroryści z Państwa Islamskiego szykowali się do egzekucji chrześcijańskiej rodziny w Iraku. Gdy trzymali już noże na ich szyjach, padły strzały. Do akcji wkroczyli snajperzy brytyjskich sił specjalnych.

REKLAMA

Rodzina irackich chrześcijan odmówiła przejścia na islam. Terroryści z ISIS postanowili więc przeprowadzić brutalną egzekucję. Gdy dwóch z nich trzymało już noże na szyjach ojca i syna, nagle zostali zastrzeleni. Brytyjscy snajperzy z SAS z odległości ok. 1000 m oddali celne trafienia w głowy, zabijając dżihadystów.

Pozostali terroryści osłupieli. Nie wiedzieli, co się dzieje. Po chwili wpadli w prawdziwą panikę i rozpoczęli ucieczkę ciężarówką. Jednak kula brytyjskich komandosów trafiła również kierowcę. Wtedy do ataku przystąpili pozostali żołnierze SAS. Łącznie zlikwidowali 15 dżihadystów.

Mordercy chodzili po wsi i dokonywali egzekucji cywili. Rodziny muzułmańskie oskarżali o szpiegostwo, a chrześcijanom kazali przejście na islam pod groźbą ścięcia głów. – pisze brytyjski „Daily Star”.

Akcja komandosów miała miejsce w lipcu, jednak do tej pory była utrzymywana w tajemniczy. Wojskowi poinformowali o szczegółach dopiero w zeszłym tygodniu.

wmeritum.pl

___________________

Zobacz najnowszy reportaż Mediów Narodowych

 

źródło:

wMeritum.pl
Polub fanpage wMeritum.pl na Facebooku
REKLAMA

Komentarze