REKLAMA

„Nie oddamy ani złotówki!” R. Bąkiewicz w Mediach Narodowych [WIDEO]

„Nie oddamy ani złotówki!” R. Bąkiewicz w Mediach Narodowych [WIDEO]

W Mediach Narodowych kolejna rozmowa o akcji przeciwko roszczeniom żydowskim. Tym razem głos zabrał prezes Robert Bąkiewicz.

REKLAMA

Roty Marszu Niepodległości rozpoczęły zbiórkę podpisów pod projektem ustawy przeciwko roszczeniom żydowskim, Stop 447. Po rozmowie z Tomaszem Kalinowskim, Damianem Kitą i Mariuszem Piotrowskim gościem programu Mediów Narodowych był prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości oraz Rot MN, Robert Bąkiewicz. Opowiedział on o szczegółach nowego etapu walki z roszczeniami żydowskimi.

„Inicjatywa ma być samoobroną naszego państwa, naszej Ojczyzny, ma być działaniem które jest za Polską, a nie ma kogokolwiek sprawdzać. Być może w efekcie okaże się, że jest to pewien sprawdzian, ale mamy zamiary proste – chcemy pomóc politykom podjąć dobrą decyzję, chcemy im podsunąć dobry projekt ustawy”. Ustawa ma bronić Polski przed grabieżą ogromnych pieniędzy.

ZOBACZ TAKŻE: Walka z roszczeniami ruszyła! Rozmowa w Mediach Narodowych [WIDEO]

„Organizacje żydowskie znane są z tego, że bardzo dobrze lobbują o swoje interesy, a te często są wspierane przez administrację państwową Stanów Zjednoczonych, dlatego potrzebny jest silny ruch społeczny”. Robert Bąkiewicz zapowiada, że Rotom Marszu Niepodległości z pomocą sympatyków Mediów Narodowych uda się zebrać sto tysięcy podpisów pod projektem ustawy.

REKLAMA

Komentarze