REKLAMA

„Nasze Ziemie Wschodnie” – nowy program Mediów Narodowych! [WIDEO]

„Nasze Ziemie Wschodnie” – nowy program Mediów Narodowych! [WIDEO]

Nasze Ziemie Wschodnie to nowy program Mediów Narodowych, który w najbliższym czasie będzie regularnie wychodził na naszym kanale.

REKLAMA

Nasze Ziemie Wschodnie będzie prowadzony przez Marcina Skalskiego. Nowy prowadzący komentuje – Nazwa jest z pozoru banalna, ale nawiązuje do broszury wydanej przez rząd na uchodźstwie. Wykazywano w niej, za pomocą propagandy, ale też i argumentów merytorycznych prawa Rzeczpospolitej do Ziem Wschodnich.

Marcin Skalski zawraca uwagę na aktualność kwestii Kresów, ale również wszystkich ziem utraconych przez Polskę. Jest to nasze dziedzictwo, któremu trzeba poświęcić osobny program. Myślę, że będzie on dyskusją nie tyle o samych Kresach, ale dyskusją w ogóle o Polsce. Jednak Kresy nie będą dodatkiem do programu.

Nasze Ziemie Wschodnie to również połączenie tradycji państwowej i tego, co chcemy dzisiaj robić w tej kwestii.

Zachęcamy do obejrzenia materiału, w którym Marcin Skalski przedstawia wizję nowego programu. Program będzie pojawiał się na kanale Mediów Narodowych, na portalu YouTube. Polecamy subskrybować nasz kanał – od września pojawiać się będzie wiele nowych treści!

REKLAMA

Komentarze