REKLAMA

„Na szczęście ten gość już nie żyje.” – Żart z Janusza Korwina-Mikke w show Netflixa

„Na szczęście ten gość już nie żyje.” – Żart z Janusza Korwina-Mikke w show Netflixa

Słynący z kontrowersji Janusz Korwin-Mikke spopularyzował swoje poglądy nie tylko w Polsce, ale i za oceanem. Ostatnimi czasy na tapecie w Ameryce są jego wypowiedzi do Parlamentu Europejskiego.

Ekranowa satyra, stand-up „The Fix” produkcji Netflixa w „humorystyczny” sposób stara się przedstawić problemy współczesnego świata.

REKLAMA

Niestety, Netflix słynie z lewackiej narracji i praktycznie każdy program udostępniany na tej platformie propaguje nieodpowiednie wartości. 

Wśród wymienianych „problemów” omawiane są takie sprawy, jak nierówności społeczne, imigracja, zbyt duży dostęp do broni, różnice w zarobkach kobiet i mężczyzn, etc.

Do „żartu” z JKM doszło podczas programu na temat różnic w zarobkach kobiet i mężczyzn. 

Przypomniano przy tym jego wypowiedź z Parlamentu Europejskiego.

Powodem nierówności jest stary dobry seksizm. Spójrzcie na tego polskiego polityka, który przedstawił swój punkt widzenia w Parlamencie Europejskim – skomentował prowadzący program Jimmy Carr.

Wiecie ile kobiet jest w pierwszej setce najlepszych szachistów? Powiem wam – nie ma. I oczywiście kobiety muszą zarabiać mniej niż mężczyźni. Bo są słabsze, mniejsze, mniej inteligentne. Dlatego muszą zarabiać mniej. To wszystko – mówił JKM.

Dobra wiadomość jest taka, że ten facet nie żyje – podsumował Carr.

KONTREWOLUCJA.NET

REKLAMA

Komentarze