REKLAMA

Młodzież Wszechpolska chce kary za znieważenie godła. Składa zawiadomienie do prokuratury

Młodzież Wszechpolska chce kary za znieważenie godła. Składa zawiadomienie do prokuratury

Młodzież Wszechpolska złożyła zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez pełnomocnik Prezydenta Miasta Poznania ds. przeciwdziałania wykluczeniom. MW uważa, że było znieważenia godła poprzez umieszczenie go na sześciobarwnym tle symbolizującym LGBT.

REKLAMA

Dziś Młodzież Wszechpolska złożyła do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnieniu przestępstwa m. in. przez „pełnomocnik Prezydenta Miasta Poznania ds. przeciwdziałania wykluczeniom” (sic) polegające na znieważeniu godła państwowego, ustawiając go na tęczowym tle – poinformował na Twitterze Ziemowit Przebitkowski, prezes MW.

Zgłoszenie zawiadomienia na prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa – znieważenia godła państwowego przez pełnomocnik prezydenta miasta, p. Mazurek było transmitowane przez lokalne strony Młodzieży Wszechpolskiej. Zachęcamy do obejrzenia całości!

Zgłoszenie zawiadomienia na prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa – znieważenia godła państwowego przez pełnomocnik prezydenta miasta, p. Mazurek.

Opublikowany przez Młodzież Wszechpolska Poznań Środa, 18 lipca 2018

REKLAMA

Komentarze