Lidl uruchamia swój pierwszy sklep internetowy w Polsce. Brak żywności w ofercie

W najbliższy piątek wystartuje pierwszy w Polsce sklep internetowy sieci dyskontów Lidla. Będą w nim dostępne produkty spoza kategorii żywności, a ceny będą takie same jak w sklepach stacjonarnych.

REKLAMA

Sklep będzie działał pod adresem lidl-sklep.pl. Będą w nim dostępne produkty z ośmiu kategorii. Między innymi akcesoria do domu, do łazienki i do ogrodu, odzież, sprzęt sportowy.

Jak zapowiedział w środę Maksymilian Branicki (prezes Lidl Polska), na początek w ofercie serwisu będzie ok. 650 produktów. Ich ceny będą identyczne jak w sklepach stacjonarnych Lidla.

Dodatkowo, nowe produkty i promocje będą wprowadzane w poniedziałki, czwartki i soboty. W planach są także oferty specjalne tylko w sklepie internetowym.

„Jest to początkowa faza, zaczynamy z małą ilością artykułów. Jeśli porównamy się do naszego największego konkurenta, nie jesteśmy we wszystkich miejscach w Polsce, docieramy do każdego klienta w Polsce. Mamy ogromne oczekiwania wobec tych, którzy nie mają dostępu do naszego sklepu, będą mogli z naszej oferty korzystać” – skomentował szef Lidl Polska.

„Te artykuły są wyjątkowe, ponieważ znamy ich cenę i jakość na rynku. Jakości produktów, które oferujemy w relacji do ich ceny, są unikatowe. Polski konsument nie będzie musiał wybierać między jakością a ceną” – ocenił Piotr Rogowski, członek zarządu Lidl Polska.

wirtualnemedia.pl

REKLAMA

Komentarze