REKLAMA

Kurek: „Jonny Daniels jest pewny, że ekshumacja w Jedwabnem nie odbędzie się” [WIDEO]

Kurek: „Jonny Daniels jest pewny, że ekshumacja w Jedwabnem nie odbędzie się” [WIDEO]

Dr Ewa Kurek wypowiedziała się w Komentarzu Mediów Narodowych na temat problematyki polsko-żydowskiej, niechcianej przez PiS i środowiska żydowskie ekshumacji w Jedwabnem i o roli Jonny’egi Danielsa w obecnym środowisku rządzącym. Wywiad poprowadził Michał Jelonek, obecny rzecznik prasowy Obozu Narodowo-Radykalnego.

REKLAMA

Gazeta Wyborcza nienawidzi Żydów religijnych, jak i nas katolików. Dla lewaka wszelka wiara w Boga, wszelkie zasady inne niż lewackie są do zniszczenia i walczą z tym sto lat. Miejmy nadzieję, że znowu sobie połamią zęby na nas Polakach – powiedziała Ewa Kurek.

Lewica, tak jak Lenin i Stalin, dążą do stworzenia homo sovieticus. Jeśli wrócimy do idei sprzed stu lat, to na terenie Rosji mieszkało około 50 różnych narodów. Wymyślili więc, że pomieszają wszystkich. Kazachów przesiedlą do Estonii, Estończyków na Sybir, Tatarów do Kazachstanu i w ciągu dwóch, trzech pokoleń wychowają homo sovieticus, czyli człowieka bez religii, bez tożsamości narodowej, czyli taką ludzką masę, którą będzie można łatwiej rządzić – powiedziała dr Kurek

Zobacz też: Prof. Jerzy Robert Nowak: “W Jedwabnem przerwano ekshumacje, kiedy znaleziono niemieckie naboje” [WIDEO]

Nie wiem, co siedzi w głowie ministra Ziobry. Rząd udaje, że nie widzi 70 tysięcy obywateli, którzy chcą wznowienia ekshumacji w Jedwabnem. Ja liczyłam, że rząd PiS przywróci historykom prawo do dokończenia tych badań, ale rząd Prawa i Sprawiedliwości ma prawo w nosie, a sprawiedliwość gdzieś tam i nadal historyków trzyma za twarz i nie pozwoli dokończyć tych badań – stwierdziła dr Kurek.

Całość rozmowy można odsłuchać w poniższym filmie. Aby być na bieżąco subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube


REKLAMA

Komentarze