REKLAMA

Ks. Wojciech Lemański atakuje ks. Kneblewskiego: „Cisną się na usta różne słowa, które nie nadają się do zacytowania na mojej stronie”

Ks. Wojciech Lemański atakuje ks. Kneblewskiego: „Cisną się na usta różne słowa, które nie nadają się do zacytowania na mojej stronie”

REKLAMA

Ks. Wojciech Lemański z kontrowersyjnych wypowiedzi znany jest nie od dziś. Tym razem duchowny postanowił zaatakować ks. Romana Kneblewskiego, którego jedyną „winą” była… obrona przyjmowania Komunii Świętej w postawie klęczącej i do ust.

Na facebookowym profilu ks. Kneblewskiego pojawiło się wczoraj zdjęcie kapłana udzielającego Komunii w postawie klęczącej. Duchowny dodał również ironiczny komentarz: Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną.

Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną. 😉

Gepostet von Roman Adam Kneblewski am Montag, 8. Januar 2018

Obrona Komunii Świętej w postawie klęczącej z nieznanych powodów nie spodobała się jednak ks. Lemańskiemu- Oto kolejny występ księdza Kneblewskiego. Cisną się na usta różne słowa, by nazwać po imieniu tego………….. Niestety żadne z tych słów nie nadaje się do zacytowania na mojej stronie. Ostatnio opublikowane wyniki badań pobożności Polaków zdają się wskazywać, że Polacy powoli zaczynają iść po rozum do głowy i odsuwają się od takich typków i od instytucji, którą ci, w taki sposób reprezentują. Miał rację abp Jędraszewski – ruszył wielki atak na Polską. Zaatakowała nas „piąta kolumna” z sabotażystą Kneblewskim na czele- pisze na swoim facebookowym profilu.

REKLAMA

Oto kolejny występ księdza Kneblewskiego. Cisną się na usta różne słowa, by nazwać po imieniu tego……………..

Gepostet von Wojciech Michał Lemański am Dienstag, 9. Januar 2018

Ks. Kneblewskiego zaatakowała również Gazeta Wyborcza, która postanowiła powołać się na przepisy liturgiczne, zezwalające na udzielanie Komunii na rękę.

Cóż, postawa Gazety Wyborczej chyba nie powinna nas zbytnio dziwić. Jaki cele stawia sobie jednak ks. Lemański…?

 

wiadomosci.gazeta.pl; Facebook

REKLAMA

Komentarze