REKLAMA

Koszulka Marszu Niepodległości 2019. Wspomóż organizację marszu

Koszulka Marszu Niepodległości 2019. Wspomóż organizację marszu

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości wypuściło do sprzedaży tegoroczną koszulkę Marszu Niepodległości. Znajduje się na niej grafika i hasło marszu.

„W związku z tegorocznym Marszem Niepodległości przygotowaliśmy dla Państwa nowe koszulki promujące to wydarzenie. Jest to już 10 odsłona największej patriotycznej manifestacji w Europie. W zamian za udzielenie wsparcia Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości otrzymają Państwo od nas koszulkę we wskazanym przez Państwa rozmiarze”.

REKLAMA

Na koszulce znajduje się grafika oraz hasło tegorocznego Marszu Niepodległości. Przypomnijmy, że jest to grafika przedstawiająca rękę trzymającą różaniec. Hasło „Miej w opiece naród cały” pochodzi oczywiście z pieśni religijnej „Z dawna Polski Tyś Królową”. Grafika i hasło, prawie jak co roku, wywołało wściekliznę u środowisk lewicowo-liberalnych, także tych, które przeniknęły do środowiska polskich katolików.

ZOBACZ TAKŻE: Wciąż można wspomóc Marsz Niepodległości 2019: „Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę”

Koszulkę można zakupić za 60 zł na stronie internetowej Marszu Niepodległości (www.marszniepodleglosci.pl) w zakładce „gadżety”. Przypomnijmy, że Marsz Niepodległości już 11 listopada! To już dwa tygodnie. Jest możliwość wspomagania organizatorów Marszu Niepodległości. Tylko od nas zależy czy Marsz Niepodległości powtórzy sukces organizacyjny i frekwencyjny z zeszłego roku. Wszyscy na marsz!

REKLAMA

Komentarze