REKLAMA

Konferencja prasowa Konfederacji ws. posiedzenia Sejmu. Mają poprawki

Konferencja prasowa Konfederacji ws. posiedzenia Sejmu. Mają poprawki

Konferencja prasowa Konfederacji. Politycy sojuszu narodowców, wolnościowców i tradycjonalistów przedstawiają swoje podejście do posiedzenia Sejmu.

REKLAMA

Konfederacja zorganizowała przed chwilą konferencję prasową, w której politycy sojuszu narodowców, wolnościowców i tradycjonalistów przedstawili swoje podejście do posiedzenia Sejmu, zmian w regulaminie i swoich działań w sprawie tak zwanej „Tarczy Antykryzysowej”. Politycy Konfederacji podkreślili, że konieczne są działania na rzecz przedsiębiorców i pracowników, dlatego podchodzą merytorycznie do projektów ustaw składających się na Tarczę, przygotowując swoje poprawki, które mają usprawnić działanie nowych ustaw i praw. Politycy Konfederacji są obecnie atakowani przez PiS czy skrajną lewicę.

#Konfederacja przed niezwykle ważnym posiedzeniem Sejmu! Walczymy o jak najlepsze wsparcie dla przedsiębiorców i pracodawców, nasze poprawki już gotowe! #NaprzódPolsko #Bosak2020

Opublikowany przez Konfederacja Czwartek, 26 marca 2020

Głos zabrał Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta: „Chciałem wyrazić nadzieję, że posłowie, którzy dzisiaj wracają do pracy, wykonają dobrze swoje obowiązki, zbiorą się dzisiaj i przygotują nasze państwo, przygotują warunki pracy własnej, włącznie z rozwiązaniami prawnymi, do uchwalenia ustaw, na które wszyscy Polacy czekają”. Chodzi tutaj oczywiście o tak zwaną Tarczę Antykryzysową. „My apelujemy o ustawy antykryzysowe od zeszłego tygodnia, proponujemy konkretne rozwiązania związane z ulżeniem w kosztach stałych dla przedsiębiorców”. Od godzin nocnych politycy i analitycy Konfederacji pracują nad poprawkami ustaw, które proponuje partia rządząca. Podkreślają swoje merytoryczne podejście do tematu.

ZOBACZ TAKŻE: Katolicy przed kolejną próbą! O zawierzeniu Polski Matce Bożej [WIDEO]

„Posłowie są od pracy, posłowie nie są od od tego, żeby w tym trudnym momencie uchylić się od swoich obowiązków, ale od tego żeby je wykonać”. Konfederacja na tę chwilę ma już trzy poprawki do ustaw. Liczą na konstruktywną współpracę. Krzysztof Bosak po raz kolejny zaapelował o przesunięcie wyborów. „Życie posła nie jest ważniejsze od życia członka komisji wyborczej”. Ludzie boją się zgłaszać do komisji. Według Konfederacji władza dba więc bardziej o bezpieczeństwo posłów, niż o bezpieczeństwo i zdrowie milionów Polaków, którzy za trochę ponad miesiąc mają wziąć udział w wyborach prezydenckich. Jakub Kulesza podkreślał, że życie polityków nie jest ważniejsze, niż zdrowie lekarzy, żołnierzy.

REKLAMA

Komentarze