REKLAMA

Komentarz Mediów Narodowych: Jak pokonać wroga? [WIDEO]

Komentarz Mediów Narodowych: Jak pokonać wroga? [WIDEO]

W dzisiejszym odcinku Komentarza Mediów Narodowych możemy usłyszeć Roberta Bąkiewicza oraz Jacka Krzystka.

Jacek Krzystek to działacz narodowy i katolicki. Rozmowa dotyczyła chrześcijan i wiary. Gość powiedział m.in. Kościół krwawi, cierpi, ale trzyma się mocno. Jacek Krzystek zauważa również, że Polska jest bastionem chrześcijaństwa. Na kogo może liczyć Kościół w Europie Zachodniej, jak nie na Polskę?

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz, zwrócił natomiast uwagę na problemy, które toczą Kościół. W mojej ocenie jest to jednak okres chaosu, okres, w którym wydawane są pewne decyzje administracyjne wydające się zagrożeniem i dla chrześcijan, i dla samego Kościoła.

W Komentarzu zwrócono również uwagę na postać gwinejskiego biskupa rzymskokatolickiego. Robert Sarah to kardynał, prefekt Kongregacji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów. Duchowny wypowiada się w pozytywny sposób o Polsce, kardynał stwierdził nawet, że Polska ma ogromną misję wobec Zachodu. Jacek Krzystek dodaje – Piękna postać, to nadzieja dla Kościoła.  

Gość Mediów Narodowych dostrzega problem w sferze wychowania młodych ludzi. Potrzeba nam wychowawców. Gdzieś odtrąciliśmy ojcostwo – to jest ten obszar, który trzeba natychmiast przywrócić. 

Zachęcamy do obejrzenia całości rozmowy. Polecamy również subskrybować nasz kanał na portalu YotuTube.

REKLAMA

Komentarze