REKLAMA

Jacek Perłowski kontra niemiecka gazeta: Wszyscy oczekujemy, aby polskie władze zareagowały [video]

Jacek Perłowski kontra niemiecka gazeta: Wszyscy oczekujemy, aby polskie władze zareagowały [video]

Gościem Mediów Narodowych był Jacek Perłowski, członek grupy rekonstrukcyjnej, który walczy o usunięcie swojego wizerunku z niemieckiej gazety „Suddeutche Zeitung”. Wizerunek opatrzony był komentarzem „Polscy bandyci”. W studiu Mediów Narodowych gościliśmy również mec. Stefana Hamburę, który wypowiedział się na temat współczesnych relacji polsko- niemieckich.

Moje oburzenie, nie tylko moje, ale i mojej rodziny, moich bliskich, moich znajomych, jest powszechne i myślę, że wszyscy razem oczekujemy tego, żeby polskie władze jakoś tutaj zareagowały. Tutaj była mowa o tym czy świadomie czy nieświadomie dziennikarz to zrobił, no ja tutaj mam obawy jakie cele przyświecały dziennikarzowi, dlatego że tutaj na czapce wyraźnie jest polski orzeł, godło polskie, do którego salutuję– mówił Jacek Perłowski

Mam ze sobą album „Warszawa 1945” , tutaj znalazłem zdjęcie „Grób Nieznanego Żołnierza” , dawnego Pałacu Saskiego. Tutaj Państwo widzą w jakim stanie był po wojnie, właśnie tu żołnierze, tu Grób Nieznanego Żołnierza, a tutaj bandyci i mundur żołnierza z kampanii wrześniowej. Myślę, że byłoby dobrze, gdyby ta gazeta, gdyby ten portal, gdyby ten dziennikarz, który spotkał się może z Panem [Jackiem Perłowskim], z taką grupą rekonstrukcyjną– mówił mec. Hambura.

REKLAMA

Komentarze