REKLAMA

Imigrant zaatakował nożem Polkę w ciąży. Dziecko nie żyje

Imigrant zaatakował nożem Polkę w ciąży. Dziecko nie żyje

REKLAMA

Tragedia w Bad Kreuznach. W miejscowym szpitalu nożem została zaatakowana ciężarna Polka. Obrażenie były tak poważne, że jej nienarodzone dziecko zmarło.

REKLAMA

Jak informują niemieckie media, w piątek w szpitalu w Bad Kreuznach w Nadrenii-Palatynacie, przebywająca tam 25-letnia Polka w ciąży została zaatakowana nożem przez 25-letniego uchodźcę z Afganistanu, który ją odwiedzał. Obrażenia jej zadane były na tyle poważne, że lekarze nie byli w stanie uratować jej nienarodzonego dziecka. Kobieta powinna jednak przeżyć, była natychmiast po ataku operowana. Jej stan jest teraz stabilny.
Jak twierdzą świadkowie, napastnik wdał się z Polką w spór a potem wyciągnął narzędzie zbrodni i kilka razy dźgnął nim ofiarę. Nie wiadomo na razie, o co poszło i co łączyło Afgańczyka i naszą rodaczkę.

Napastnik zbiegł z miejsca przestępstwa, ale wkrótce potem oddał się w ręce policji na stacji Bad Kreuznach. Został oskarżony o próbę morderstwa kobiety, ciężkie uszkodzenie ciała. Odpowie też za doprowadzenie do śmierci nienarodzonego dziecka. Trwa śledztwo.

REKLAMA

Komentarze