REKLAMA

Holandia: Atak na polski sklep. Policja szuka sprawców. Właściciel dźgnięty nożem

Holandia: Atak na polski sklep. Policja szuka sprawców. Właściciel dźgnięty nożem

Dwóch uzbrojonych mężczyzn napadło na polski sklep w południowej Holandii. Ranny został właściciel lokalu oraz jeden z pracowników. Policja poszukuje sprawców na podstawie nagrań z kamer przemysłowych.

REKLAMA

Do ataku doszło w sobotę 8 czerwca w miejscowości Terneuzen na południu Holandii w regionie Zelandia, tuż przy granicy z Belgią. Do sklepu prowadzonego przez Polaków wtargnęło przez zaplecze dwóch uzbrojonych w noże mężczyzn. Właściciel oraz jego pracownik zostali dotkliwie pobici. Ponadto pierwszemu z nich zadano kilka ciosów nożem. Jego stan określany jest jako ciężki, ale stabilny.

Policja poszukuje sprawców brutalnego napadu publikując nagranie z miejskiego monitoringu, na którym uchwyceni zostali napastnicy. Rozpowrzechniają także opis podejrzanych.

„Obaj mężczyźni mają szczupłą budowę ciała. Jeden ma wzrost od 1,70 do 1,75 m w ciemnym ubraniu, a drugi od 1,80 do 1,85 m i miał na sobie zieloną koszulę. Mężczyzna w zielonej koszuli ma kręcone, ciemne włosy. Wyższy z mężczyzn miał krótką brodę i wąsy” – podaje policja.

Źródło: /radiozet.pl/

REKLAMA

Komentarze