REKLAMA

Grupa Bilderberg: Tajny aneks z obrad [WIDEO]

Grupa Bilderberg: Tajny aneks z obrad [WIDEO]

W dniach 30 maja i 2 czerwca bieżącego roku w Szwajcarii obradowała grupa Bilderberg. Zjawiło się na niej 130 przedstawicieli światowej elity z 23 krajów. Na spotkaniu dyskutowano m.in. o Brexicie, zmianach klimatu, przyszłości Europy czy Rosji. Z polskiej delegacji byli: Jolanta Pieńkowska z TVN, Rafał Trzaskowski oraz Radosław Sikorski. Krzysztof Woźniak vel Ator informuje o tajnym aneksie z obrad.

Grupa Bilderberg obradująca w Szwajcarii powitała takie tuzy międzynarodowej elity jak doradca prezydenta USA oraz zięć Jared Kuschner, były dyrektor CIA David Petraeus, prezes angielskiego banku Marka Carney, szef Google Jared Cohen, szef Ryanair Michael O’Lary i wielu innych.

Ator rozjechał nierzetelne media: „Schodzą na psy”

Na spotkaniu omawiano tematy będące najbardziej omawiane w światowych mediach i społeczeństwie. Dyskutowano nad Brexitem, zmianach klimatu, Rosji, Chinach, przyszłością Europy, przyszłością kapitalizmu, stabilności porządku strategicznego, etyce sztucznej inteligencji, o mediach społecznościowych jako broni, znaczeniem przestrzeni oraz o zagrożeniach cybernetycznych.

Krzysztof „Ator” Woźniak wprost wyjaśnił co oznacza według jego interpretacji punkt „Stabilność Porządku Strategicznego” z oficjalnej agendy – „Te 128 osób uzurpuje sobie prawo i w praktyce pewnie je posiada, do decydowania o tym jaki będzie porządek świata. To jest po prostu przyznanie się do NWO (New Word Order – Nowy Światowy Porządek – red.) w praktyce. To jest przyznanie się do istnienia rządu światowego”.

Cały komentarz Atora poniżej:

REKLAMA

Komentarze