REKLAMA

Francja wypuszcza więźniów. Wśród nich potencjalni terroryści islamscy

Francja wypuszcza więźniów. Wśród nich potencjalni terroryści islamscy

Francja ledwo radzi sobie z pandemią koronawirusa. Zdecydowała się więc wypuścić na wolność więźniów. Wśród nich są jednak potencjalni terroryści islamscy.

REKLAMA

https://twitter.com/delestoile/status/1248004299411472384?s=19

O sprawie informuje na Twitterze Adam Gwiazda: „Z powodu koronawirusa w ciągu miesiąca wypuszczono 8000 więźniów. Przeludnienie w więzieniach wynosi obecnie 107% w porównaniu do 119% na początku marca. Z 72 400 więźniow zrobiło się 64 439. Wśród nich ma wyjść 130 potencjalnych terrorystow islamskich”.

Kraj ma ogromne problemy związane nie tylko z szerzącą się pandemią koronawirusa, ale także z imigrantami, którzy żerują na naiwnych Francuzach. Władze szukają nawet pomocy wśród imigrantów, którzy mogliby pomóc francuskiej gospodarce. Ci jednak nie mają zamiaru pracować.

We Francji z dnia na dzień przybywa zarażonych, jak i tych, którzy muszą walczyć o życie. Tymczasem na imigranckich przedmieściach niewiele się zmienia. Scenariusz klasyczny: podpalone śmietniki na wabia, żeby zwabić patrol policji, a jak pojawia się radiowóz, to zostaje ostrzelany z pirotechniki.

Szpitale także mają problem z imigrantami – w imigranckiej dzielnicy Paryża dyrekcja szpitala musiała zatrudnić ochroniarzy, żeby pielęgniarki i lekarze mogli spokojnie dojść chociaż kilkaset metrów do metra. Byli codziennie napadani, jako jedyne osoby na ulicy.

REKLAMA

Komentarze