REKLAMA

Francja: Brutalna egzekucja na imigranckim blokowisku

Francja: Brutalna egzekucja na imigranckim blokowisku

O wyjątkowo brutalnej egzekucji w Gentilly obok Paryża poinformował Adam Gwiazda. To efekt wielomiesięcznych wojen gangów.

„Dwie osoby podjechały furgonetką i skosiły seriami z karabinu maszynowego 27-latka. Ruszyły za nimi w pogoń dwie osoby na motocyklach. Kolejna odsłona wielomiesięcznej wojny gangów” – informuje na Twitterze Gwiazda.

Egzekucja to tylko efekt wielomiesięcznych kłótni pomiędzy imigranckimi blokowiskami. Mieszkańcy narzekają, że to nie była pierwsza strzelanina w Gentilly.

„To proste: kiedy mój jamnik zaczyna się trząść, to znaczy, że właśnie miała miejsce strzelanina” – mówi mieszkanka osiedla, która wyznaje, że „boi się wychodzić w nocy”. „Mój syn był nawet zamknięty w szkole po strzelaninie kilka tygodni temu” – dodaje.

„Zwykle na tej ławce dealer czeka na klientów” – pokazuje miejscowy. „Narkotyki są schowane w krzakach”. Hipoteza wojny dilerów jest dla policji oczywista, ale brak konkretnych dowodów, skarg czy zeznań. Nie wiadomo też czy ta egzekucja ma coś wspólnego z próbą zabójstwa” – tłumaczy z francuskiego portalu Adam Gwiazda.

REKLAMA

Komentarze