REKLAMA

Dlaczego korporacje finansują LGBTQ+?

Dlaczego korporacje finansują LGBTQ+?

Dlaczego ruch LGBT jest tak mocno promowany przez media, a przede wszystkim, dlaczego korporacje finansują, przykładowo parady równości?

W 2014 roku prezes Apple Tim Cook zdecydował się na “coming out”. Stwierdził wtedy, że “jest dumny z bycia gejem”, oraz dodał, że “uważa bycie gejem za jeden z najlepszych darów jaki dał mu Bóg”. (sic!)

Jeśli osoby decyzyjne na najwyższych stanowiskach w korporacjach utożsamiają się z ruchem LGBT, nie można dziwić się, że później je sponsorują.

Szacuje się, że osóby LGBT są bardziej skłonne do konsumpcji będąca efektem braku zobowiązań ze względu na brak rodziny i dzieci w połączeniu z nadmierną potrzebą kompensacji.

Jeszcze we wczesnych latach ‘90 osoby o odmiennej orientacji seksualnej nie mogły nawet pracować w służbach specjalnych Wielkiej Brytanii – i dobrze. W kwestii legislacji zmieniło się, niestety, bardzo wiele przez ostatnie dwie dekady.

Logo Google można było zobaczyć na czerwcowej paradzie równości w Warszawie. Od 3 czerwca 2019 roku, Google do swojego algorytmu pozycjonowania strony w wyszukiwarce internetowej, wprowadziła czynnik rankujący pod nazwą “diversity” czyli różnorodność/odmienność. Firma oczywiście nie ujawnia dokładnych zmian algorytmu.

rekinfinansow.pl

REKLAMA

Komentarze