REKLAMA

Działacze Młodzieży Wszechpolskiej spisani przez policjantów za… patriotyczne koszulki

Działacze Młodzieży Wszechpolskiej spisani przez policjantów za… patriotyczne koszulki

Skandaliczne zachowanie policji. Wszechpolacy zostali spisani przez służby za to, że mieli na sobie patriotyczne koszulki.

O zdarzeniu poinformował jeden z działaczy Młodzieży Wszechpolskiej, Paweł Lizoń. Wszechpolak jest także reporterem w Mediach Narodowych. Jak zaznaczył aktywista MW – sami policjanci podali za powód spisania „patriotyczne koszulki”.

REKLAMA

Sytuację skomentował m.in. Tomasz Kalinowski – rzecznik prasowy Obozu Narodowo-Radykalnego, który zaznaczył- Od kilku miesięcy policja kierowana przez ministra Brudzińskiego utrudnia życie polskim narodowcom. Za PiSu jak za Platformy.

Krzysztof Bosak podkreślił natomiast, że takie zachowanie policji dotyczy również ONR – Wczoraj policja ustalała dane osobowe ONR-owców obecnych na manifestacji rolników, mimo braku podstawy prawnej

Postawę policjantów skrytykowali także inni użytkownicy Twitter czy Facebooka. Pisali m.in. O widzę standardy z czasów platformy wracają, kiedy w Warszawie spisywano mnie z kolegą, bo mieliśmy flagi… polskie flagi.

Twitter
REKLAMA

Komentarze