REKLAMA

Dyskoteka LGBT pod oknem papieskim w Krakowie. Profanacja rocznicy

Dyskoteka LGBT pod oknem papieskim w Krakowie. Profanacja rocznicy

Wczoraj obchodziliśmy 41. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Środowiska LGBT postanowiły w związku z tym wyrazić swą pogardę wobec religii.

REKLAMA

Czy „wirus LGBT” nie cofnie się przed niczym? Okno papieskie przy ul. Franciszkańskiej 3 w Krakowie było miejscem spotkań papieża Jana Pawła II z wiernymi. Kiedy papież przyjeżdżał do Polski, to właśnie z tego okna pozdrawiał licznie zgromadzonych polskich katolików, przede wszystkim młodzież. Także tam czuwali wierni, kiedy Jan Paweł II kończył swoje życie.

Wczoraj miejsce to postanowili zbezcześcić skrajnie lewaccy aktywiści i środowiska „LGBT”. Pretekstem było pierwsze czytanie ustawy „Stop pedofilii”. Jak wiemy, do Sejmu trafił projekt ustawy, która miałaby skuteczniej walczyć z pedofilią. Niestety, nie podoba się to środowiskom homoseksualnych aktywistów. Uważają, że wprowadzenie ustawy uderzy między innymi w antykoncepcje.

ZOBACZ TAKŻE: LGBT znowu atakuje dzieci! „Tęczowy piątek” nadchodzi

Według internautów to dosyć znamienne, że homoseksualiści protestują przeciwko próbom skuteczniejszej walki z pedofilią. Do zgromadzonych wyszedł ks. prał. Andrzej Fryźlewicz. Protestujący lewaccy aktywiści twierdzili potem, że przeszkadza im „pan ksiądz”. Groźna mniejszość, całkowicie oderwana od kultury narodowej i podstawowych zasad dobrego zachowania, znowu próbuje narzucać swoje wymysły większości.

REKLAMA

Komentarze