REKLAMA

Dr Marcin Masny: „Banki wzięły na smycz, na łańcuch  całe narody, całe państwa, elity rządzące i miliardy swoich poddanych.”

Dr Marcin Masny: „Banki wzięły na smycz, na łańcuch całe narody, całe państwa, elity rządzące i miliardy swoich poddanych.”

Dr Marcin Masny -zauważa że staliśmy się poddanymi bankierów, ponieważ nawet nie posiadając pętli zadłużenia. Jesteśmy uzależnieni od banków, mamy w nich konta, na które pracodawcy są zobowiązani wpłacać tam nasze wynagrodzenia.

Związku z tym pieniądze które znajdują się na kontach nie są nasze mamy roszczenie do banku, one są banku, tym samym jesteśmy poddanymi banku.

REKLAMA

Dodatkowo „banksterzy „mają władzę nad Panami Kaczyńskimi, Tuskami innymi, a nawet Donaldem Trupem, który przeciwko bankom został Prezydentem. Dr. Masny zwrócił uwagę, że mają oni wielką władzę nad polityką, nad aparatami przymusu typu: wojskiem, czy też policją, bardzo wielu państwach świata

„Czy bankierzy nie są lichwiarzami?”

Lichwa była rozumiana różnie, teraz mówimy o lichwie, że to nadmierne oprocentowanie. Natomiast dla tradycyjnego chrześcijaństwa, a dla muzułmanina do dziś lichwą jest każde oprocentowanie. Dr Masny twierdzi zatem, że każde oprocentowanie banku jest lichwą, biorąc to wszystko pod uwagę, musimy przeciwstawić się bankom, w sposób inteligentny.

Youtube.

REKLAMA

Komentarze