REKLAMA

Dostała w policzek za skandowanie „konstytucja” podczas Dnia Weterana [WIDEO]

Dostała w policzek za skandowanie „konstytucja” podczas Dnia Weterana [WIDEO]

Podczas uroczystości pierwszego dnia Zjazdu Weteranów w Warszawie nastąpił incydent z udziałem demonstrujących przeciwników PiS.

Podczas uroczystości, za ogrodzeniem oddzielającym od weteranów i gości zjazdu, demonstrowało kilku działaczy KOD-u. Nie tylko skandowali swoje sztandarowe hasło „konstytucja”, ale także inne wulgarne słowa, które miały zakłócić uroczystość.

REKLAMA

Na Twitterze pojawiło się nagranie, gdy do krzyczących ludzi podeszła kobieta i powiedziała do jednej z protestujących: „Zamknij się głupia babo”, po czym uderzyła ją w twarz.

Po reakcji kobiety nastąpiła medialna burza. Z jednej strony przeciwnicy PiSu piszą o programie „Policzek+”, z drugiej Joachim Brudziński o upominaniu się szacunek dla weteranów.

Gdy ruda z kodu szarpie dziadka na spotkaniu Jakiego – cisza. Gdy ruda dostaje w policzek podczas zakłócania uroczystości – hur dur wielka pokrzywdzona i robi się afera. Drodzy kodowcy i ubywatele RP, przyzwyczajcie się do tego ze Polacy będą się z wami witać strzałem w pysk – piszą użytkownicy Twittera.

REKLAMA

Komentarze