REKLAMA

Detroit: Czarny mężczyzna pobił pacjenta w domu starców

Detroit: Czarny mężczyzna pobił pacjenta w domu starców

Wczoraj pewien czarny opiekun z domu starców w Detroit został zatrzymany po tym jak internauci zawiadomili miejscową policję o sprawie pobicia starszego pacjenta. Jadon H., który zamiast służyć starszym, schorowanym osobom postanowił pobić jedną z nich nagrywając przy tym swój akt przestępstwa.

REKLAMA

Do skandalicznego przestępstwa doszło w Detroit, w stanie Michigan. Czarny opiekun w domu starców postanowił dla „zabawy” pobić jednego ze swoich pacjentów i przy tym uwiecznił swój czyn w materiale wideo upubliczniony w sieci społecznościowej.

Zobacz także: Bosak ostro o poczynaniach Komisji Europejskiej: KE blokuje pomoc dla polskich firm

Jeden z użytkowników Twittera odkrył wstrząsający materiał wideo, na którym widać dokładnie jak biały starszy mężczyzna przebywający w domu starców zostaje pobity do utraty krwi. Jadon H. bijąc swoją ofiarę mówił do niego – „Zejdź z mojego łóżka” – po czym wytarł pacjentowi krew ze skroni.

Przerażeni internauci zawiadomili służby z Detroit udostępniając im nagranie z tego bulwersującego aktu przemocy. Po kilku godzinach policja z Detroit poinformowała, że zatrzymała sprawcę przestępstwa i rozpoczęła śledztwo w tej sprawie. Podziękowała również internautom za pomoc – „Dziękujemy wszystkim za pomoc w zwróceniu uwagi na incydent w domu starców” – napisano na Twitterze.

Jeden ze znanych aktorów filmowych James Wood, który grał m.in w filmie „Cebulowe pole”, „Obietnica” z którego dostał nagrodę Złote Globu jest zbulwersowany faktem, iż służby prasowe policji z Detroit nie opublikowali personaliów zatrzymanej osoby oraz jej statusu społecznego.

Media Narodowe

REKLAMA

Komentarze