REKLAMA

Dali mikrofon “Obywatelce RP”. Przemówienie hitem sieci [WIDEO]

Dali mikrofon “Obywatelce RP”. Przemówienie hitem sieci [WIDEO]

REKLAMA

Nagranie krótkiego wystąpienia tej kobiety staje się hitem sieci. W trakcie wczorajszej kontrmanifestacji wobec miesięcznicy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu podano mikrofon kobiecie, która postanowiła wyżalić się na obecną władzę. To pan zabił moralnie w nas szczęście i spokój – krzyczała.

Wezbrała we mnie wściekłość. Zdecydowałam się publicznie wystąpić i rzucić przeciwko panu oskarżenie. Tak! To pan jest winien tego, co się dzieje w naszym kraju. To pan zabił moralnie w nas szczęście i spokój. To pan odebrał nam to szczęście i spokój. Powoduje pan, że wychodząc z domu z domu rozglądamy się na boki, patrzymy się czy sąsiad nas nie zaatakuje i będziemy musieli się bronić, bo mamy znaczek “Obywatele RP” – mówiła mocno podniesionym głosem kobieta.

Kiedyś, za ten zestaw słów, obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, byliśmy dumni, dostawaliśmy nagrody, świat nas podziwiał. W tej chwili świat patrzy na nas jak na zło, bo podzielił pan nas. Jesteśmy Polakami i Polkami, ja się czuję nawet bardziej Polką – żaliła się.

REKLAMA

Oglądacie się?

O ku**a :O:v :v :v

Gepostet von Lemingopedia am Mittwoch, 11. Oktober 2017

Internauci szybko rozprzestrzeniają to video w sieci.

źródło:

Prosto z Mostu
Polub fanpage Prosto z Mostu na Facebooku
REKLAMA

Komentarze