REKLAMA

Cieszynka Piątka zostanie zakazana? Absurdy politycznej poprawności

Cieszynka Piątka zostanie zakazana? Absurdy politycznej poprawności

REKLAMA

Cieszynka Piątka… może zostać zakazana. Krytycy twierdzą, że promuje przemoc i korzystanie z broni palnej.

O tym, że cieszynka może zostać zakazana poinformował Michał Pol, dziennikarz Przeglądu Sportowego, który prowadzi swojego wideobloga. Na jednym z materiałów wypowiedział się na temat krytyki gestu Krzysztofa Piątka.

Cieszynka. według krytyków, ma promować korzystanie z broni palnej i promować agresywne gesty – dziennikarz twierdzi, że to absurdalna sugestia, ponieważ Piątek nie celuje w kibiców, ale układa ręce na boki.

REKLAMA

Jak wygląda cieszynka piłkarza? Polski napastnik pada na kolana i składa dłonie w rewolwery, którymi „strzela” w powietrze. Jego gest podbił nawet trybuny i serca włoskich kibiców.

https://twitter.com/milanismoit/status/1092155817133031425

Przypominamy, że piłkarz należał jeszcze do niedawna do włoskiej Genoi. Pod koniec stycznia został oficjalnie zawodnikiem legendy włoskiej piłki, czyli AC Milan. Według nieoficjalnych informacji dotychczasowy klub Polaka – CFC Genoa zainkasował za transfer 35 milionów euro.

Kontrakt ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku. Oficjalna prezentacja ma nastąpić w czwartek o godz. 13, a o 15:30 napastnik rozpocznie trening z nowym zespołem.

Milan to jeden z najbardziej renomowanych klubów piłkarskich świata, m.in. siedem razy sięgnął po Puchar Europy, 18-krotnie zdobył mistrzostwo kraju, ostatnio w 2011 roku, i pięć razy triumfował w Pucharze Włoch.

wmeritum/michapol
REKLAMA

Komentarze