REKLAMA

Chaos w sądach trwa. Prezes sądu Nawacki podał apel sędziów

Chaos w sądach trwa. Prezes sądu Nawacki podał apel sędziów

Trwa chaos w polskich sądach. Wątpliwe jest to, że zwykli Polacy jeszcze „ogarniają” to, co się tam wyrabia. Prezes sądu w Olsztynie podał apel sędziów.

REKLAMA

Trwa zamieszanie o polskie sądownictwo. Najważniejsza kwestia dotyczy po prostu tego… czy Polska jest niepodległym państwem. Sąd Najwyższy, który uznał, że ponad polskim prawem są instytucje unijne, europejskie itd. potwierdził to, co sympatycy ideowej prawicy wiedzą od dawna. Póki Polska jest w Unii Europejskiej, Polacy nie mogą mówić o prawdziwej suwerenności, a więc niepodległości. Chaos w polskich sądach trwa. Pytanie czy to jeszcze pomaga Prawu i Sprawiedliwości. Topniejące poparcie dla PiS świadczy, że temat chyba został przegrzany. Zamiast dbania o Polską suwerenność w konkretnej walce z zakusami środowisk decyzyjnych Unii Europejskiej, mamy wewnętrzny teatrzyk dla ludu.

Dla ludu, dla którego nic w sądach, długości spraw się nie zmienia. Sędzia Juszczyszyn to określenie, które chyba najczęściej słyszymy w wiadomościach od wielu dni. Dzisiaj mieliśmy kolejny przypadek totalnego chaosu w naszym państwie. W Sądzie Rejonowym w Olsztynie odbyło się spotkanie sędziów z prezesem sądu ws. sprawozdania z rocznej działalności sądu. Sędziowie wystosowali apel do prezesa sądu, Macieja Nawackiego. „Wzywamy prezesa Nawackiego do zaniechania działań utrudniających sędziemu Juszczyszynowi wykonywanie obowiązków” – czytamy w apelu.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Bosak oficjalnie ruszył z kampanią. Zaprezentował swój sztab

Zebranie było publicznym teatrzykiem dla mediów. W teatrze tym zagrały obie strony sporu. Apel został podarty przez prezesa Nawackiego, który chyba zasugerował się skandalicznym działaniem Nancy Pelosi z USA. Ciekawie skomentowała to Konfederacja: „Najzabawniejsze jest to, że zwolennicy takiego zachowania prezesa Nawackiego, to najpewniej przeciwnicy zachowania Nancy Pelosi przeciwko Donaldowi Trumpowi i Agnieszki Pomaski, która podarła w Sejmie uchwałę posłów PiS. No, ale cóż. Mądrość etapu zmienia się bardzo szybko”.

REKLAMA

Komentarze