REKLAMA

Cała prawda o Marszu Niepodległości 2017 – zobacz film o kulisach organizacji manifestacji [WIDEO]

Cała prawda o Marszu Niepodległości 2017 – zobacz film o kulisach organizacji manifestacji [WIDEO]

Na kanale Mediów Narodowych możemy zobaczyć kolejną produkcję nt. Marszu Niepodległości. Damian Kita, Robert Bąkiewicz i Mateusz Marzoch rozmawiają o kulisach organizacji największej patriotycznej manifestacji w Europie!

Faktem jest, że w tym roku ilość negatywnych komentarzy przekroczyła nasze wyobrażenia. To było bardzo dobrze skoordynowane – pewne informacje zostały przygotowane na dzień przed Marszem Niepodległości. Ma to związek z walką polityczną i naciskami z zewnątrz, aby zdyskredytować Polaków – komentuje prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Narodowcy zaapelowali również o pomoc w zbiórce „Kłamcy pod sąd”. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości przygotowuje się do podjęcia działań prawnych, przeciwko mediom i osobom prywatnym, które naruszyły dobro stowarzyszenia, i uczestników tegorocznej manifestacji. Jak wspomóc zbiórkę? Wystarczy wejść na stronę i umieścić wpłatę.

Koordynator Straży Marszu Niepodległości, Mateusz Marzoch, zwraca uwagę na ogrom pracy członków stowarzyszenia, którzy organizują manifestację. Jeżeli chodzi o kwestie techniczne i organizacyjne to z roku na rok marsz jest organizowany coraz lepiej. Kosztuje nas to ogrom pracy, jest to totalna mobilizacja.

Zachęcamy do obejrzenia całości filmu. Aby być na bieżąco z produkcjami Mediów Narodowych polecamy subskrybować nasz kanał na portalu YouTube – to dzięki Wam możemy budować polskie, niezależne media!

MediaNarodowe


REKLAMA

Komentarze